ARCHIWUM | 2019

PROJEKT KOSTKA W ZŁOTOWIE

Już po raz dziewiąty „Projekt Kostka” zgromadził w Złotowie kilka tysięcy młodych ludzi z całej Polski.

ŚLUBY ZAKONNE

W dniu 08.09. 2019 w naszym seminarium duchownym w Kazimierzu Biskupim odbyła się coroczna, ważna dla nas, uroczystość. Nasi Współbracia złożyli swoje śluby zakonne.

DZIEŃ SKUPIENIA W GÓRCE KLASZTORNEJ

Jak już wspominaliśmy w artykule poniżej, dzień 19 września to dla nas uroczystość. Tradycyjnie przeżywaliśmy ją w naszym Sanktuarium w Górce Klasztornej.

KAPITUŁA GENERALNA MSF

9 września w Rzymie rozpoczęła się XIV Kapituła Generalna Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.

POLONIJNY PIKNIK RODZINNY

W dniu 5 maja 2019 roku, nasi współbracia MSF z parafii Santa Maria dell’Olivo w Rzymie, gościli delegację polskich parlamentarzystów, która wzięła udział w „Polonijnym Pikniku Rodzinnym”. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez miejscowych duszpasterzy MSF i polonijne stowarzyszenie „Nasz Świat”.

SPOTKANIE BRACI MSF

W dniach 9-11 maja 2019 roku w domu zakonnym w Otwocku - Świdrze odbyło się trzecie spotkanie braci zakonnych Misjonarzy Świętej Rodziny z Polskiej Prowincji.

KAPITUŁA PROWINCJALNA

W dniach 23-26 kwietnia w Bąblinie odbyła się Kapituła Prowincjalna Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. 

NOWY DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

3 kwietnia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika odbyła się publiczna obrona doktoratu naszego współbrata: Ks. mgr lic. Piotra Jacka KRUPY MSF.

XIX SYMPOZJUM NAUKOWE

W Kazimierzu Biskupim odbyło się XIX Sympozjum Naukowe: Rodzina - Wychowanie - sens.

NOCNE CZUWANIE W CZĘSTOCHOWIE

W dniach 12 - 13 stycznia na Jasnej Górze odbyło się czuwanie misyjne i opłatkowe Pielgrzymki Świderskiej MSF, które zorganizował Referent Misji ks. Włodzimierz Burzawa MSF